Uus hea planeeringuga kodu Laagri keskuses, Tuleviku 2 Laagri, Saue vald, Harju maakond

177 000€ 2 517.78€/m²
Kinnisvara tüüp: Korter
Pindala (m2)
70.3
Tube
3
Magamistube
2
Energiamärgis
D

Kirjeldus

BRONEERITUD

Müüa mugavalt ruumikas ja hea planeeringuga kodu Laagri keskuses! Sisuliselt uus, peale valmimist on väga väheses kasutuses olnud!

MAJA
Originaalis 1966.a ehitatud 2-korruseline kivimaja on 2020. aastal täielikult renoveeritud, mille käigus ehitati juurde 2 korrust veel. Müüdav kodu on tekkinud uuel kolmandal korrusel. Kokku on majas 16 korterit. Kinnine hooviosa, kus on majaelanike kasutada mõnus katusega grillterrass. Laste jaoks on olemas liivakast ja piisavalt ruumi turvaliselt mängimiseks. Hoovis asfalteeritud parkimisala, kus on 1 kindel koht antud korteri juurde. Kaugjuhtimise teel avanev autovärav. Majas tegutseb aktiivne korteriühistu, soodsad ülevalpidamiskulud. Majale on väljastatud energiamärgis D (13.07.2018), enne renoveerimistöid.

KORTER
Läbimaja planeeringuga avar 70,3m² suur korter. Korterisse sisenedes on mahuka garderoobkapiga esikuosa, lõunapoole külge avanev suur köök-elutuba, 2 magamistuba avanevad vaadetega hoovi suunas, aknaga duširuum ja wc, mille ees on teine suur ja mahukas garderoobkapp. Korterisisene hea panipaik, mida on hea kasutada nii pesumasina kui majapidamistarvete hoiuruumiks. Tubades läbi välisseinte ventilatsiooni freshklapid, san.ruumis sund väljatõmme.
Kogu korteris keskküttelt reguleeritav vesipõrandaküte, väga mõnusalt soe kodu! Küttearvestus on ruutmeetripõhine,

HINNA SEES
Kohtkinnitatud köögimööbel koos integreeritud Electrolux kodutehnikaga (pliit, ahi, kubu, külmik, nõudepesumasin) ja söögilaud kahe tooliga. Sisseehitatud garderoobkapid. Kinnitatud valgustid. Pakettakende kassettrulood. Duširuum-wc inventar.
Muu lahtine mööbel soovi korral eraldi kokkuleppe alusel.

PARKIMINE
1 kindel koht hoovis

KELDRIBOKS
Eraldi keldriboksi korteri juurde ei kuulu, keldrikorrusel on ühisruum, kus saab nt jalgratast vms hoida.

KOMMUNAALARVED
2021.a alguses, külmad kuud, olid arved 110-115 eur, suvel 50 eur + oma tarbimise elekter ning külm ja soe vesi. VÄGA SOODNE!
KÜ pangalaenu pole. Elektriarved on olnud keskmiselt 25 eur juures.

ASUKOHT
Väga mugav asukoht Laagri keskuse, üle tee Laagri kool, ujula, tervisekeskus. Maja kõrval Tuleviku Lasteaed. Mugava jalutuskäigu kaugusel Veskitammi Selver, ühistransport. Läheduses mitmeid mõnusaid metsa- ja jõeäärseid radasid jalutamiseks / jooksmiseks. Hästi väljaarendatud kergliiklusteede võrgustik, mis on ideaalne nt ka rulluisu fännidele.

HELISTA ja tule tutvuma oma uue koduga!
Vabaneb kiiresti!

Võta maakleriga ühendust

Lauri Kolk

Vanemmaakler

 

Kinnisvaraalane vahendustegevus Harjumaal, Tallinnas, Saaremaal ja Muhumaal.

Staaž kinnisvaras: 15 aastat.

 

Kutseline kinnisvaramaakler, Kutsetunnistuse nr: 160767
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 71874

KINNISVARA VANEMMAAKLER TASE 6