Adrem Kinnisvara on tegelenud Muhumaa kinnisvara vahendamise ja arendamisega juba pea 20 aastat.

Olles ise kohaliku taustaga, siis on meil siinsest kinnisvaraturust kõige parem ülevaade, millest võidavad nii Müüjad kui Ostjad.

Me vahendame igal aastal arvestataval hulga objekte, ilma, et neid üldse avalikesse müügiportaalidesse paneksime, sest meil on infot, kes soovib müüa ja kes mida osta. Ostukliendid pöörduvad meie poole, sest nad teavad, et kõik ei olegi avalikult müügis ning kui midagi sobilikku on tulemas, siis me edastame neile info. Müüja saab seeläbi oma vara kiiresti realiseeritud ja teha teoks oma järgmised plaanid.

Müüjad on meid usaldanud, kuna pakume professionaalset vahendusteenust ning nad teavad, et omame parimat ülevaadet Muhumaa kinnisvarast.

Head ostukliendid, me teame, et esialgu, kui tulete siia kenale väikesaarele maja või maatüki ostma, ei ole teil väga palju infot, kes pakub mis teenust, mida teil kohe-kohe vaja läheks. Meie aitame teid! Meie teame, kelle juurde teid suunata, kui on vaja ehitada, hoovi planeerida või kasvõi muruniitmise teenust tellida.

Me müüme usaldust ja kvaliteeti, sest me jääme oma klientidega kaunil Muhu saarel ikka ja jälle kohtuma ning pikaajalised head suhted on meile olulised!

Soovid osta või müüa, võta meiega juba täna ühendust!

Adrem Kinnisvara Muhumaa maaklerid:
Kinnisvaramaakler