Merelähedane kaunis kinnistu hinnatud piirkonnas, Teeveere Simiste küla, Muhu vald, Saare maakond

29 000€ 2.90€/m²
Kinnisvara tüüp: Maatükk

Kinnistu kohta

Kirjeldus

Müüa soodsalt kinnistu Muhu saare lõunarannikul, kaetud valdavalt noore männiga. Ja kindlasti väga oluline info, tänu merelähedusele leidub mitmeid häid kohti kalal käimiseks 😉

Kinnistu piirneb asfalteeritud Kuivastu-Pädaste maanteega, millelt mahasõit on olemas! Kuivastu sadamast sõites vaid mõne minuti tee ja oletegi kohal. Planeeritava hoonestusalani on pinnasetee puudest puhastatud. Kinnistu piiril säilinud osaliselt kiviaed. Elektriliitumise trafo lähedal, kinnistu jääb ampritasu tariifiga liitumise tsooni.

Ehitusõigus projekteerimistingimustega. Hetkel on sihtotstarve maatulundusmaa, väljastatud ehitusloaga muudetakse sihtotstarve elamumaaks.

Kinnistust Lõunaranna jahisadamani 1,8km, kus on head võimalused paati hoida, ujuda jpm.

Pädaste mõisani 1,2km. Liiva keskusesse ca 9km, kus on Konsumi kauplus, Muhu Põhikool, lasteaed, noorte keskus, perearstikeskus, apteek, spordihall, hooldekodu, mitmed söögikohad ja palju muud põnevat. Liivalt on väga hea bussiühendus nii mandri kui ka Kuressaarega. Kuivastu sadamasse ca 6km.

Kutsu oma hea sõber naabriks, kõrval on pakkuda veel Jaani kinnistu. Tunnus 47801:008:0632, pindalaga 12222m2. Jaani kinnistu on broneeritud!

Võta maakleriga ühendust

Allan Pajus

Kinnisvaramaakler

Kinnisvaraalane vahendustegevus Muhus, Saaremaal ja Harjumaal.

Staaž kinnisvaras: 23 aastat.