Kvaliteetne ja detailirikas kena KODU, Tammetõru 91 Saue linn, Saue vald, Harju maakond

350 000€ 343.47€/m²
Kinnisvara tüüp: Maja
Tube
5
Magamistube
2
Vannitube
2
Energiamärgis
C

Kinnistu kohta

  • Katastrinumber: 72801:001:2790
  • Krundi pind: 1 019 m2
  • Elamispind: 117.3 m2
  • Rõdu pindala: 23,7 m2
  • Maa sihtotstarve: Elamumaa
  • Ehitusaasta: 2011

Kirjeldus

Müüa korralikult ja kvaliteetselt renoveeritud – laiendatud ilus kodu Saue linnas!

MAJA
2011-2017 aastatel kapitaalselt renoveeritud 5-toaline maja (köök-elutuba, 2 magamistuba, kabinetituba, sauna eesruum / puhketuba, 2 vannituba ja wc-d). Maja on tehtud endale hubaseks koduks, mida rõhutavad rohked pisidetailid, läbimõeldud nutikad lahendused ja kvaliteetsed materjalid. Dokumentatsioon on korras, majale väljastatud kasutusluba 2017.aastal.

Maja planeering on poolkorruselise lahendusega üles ehitatud huvitavalt mitme tasapinnaliseks.
Pool soklikorrusel on kütte/tehnoruum, majapidamisruum, wc, vannituba koos duššiga, puuküttega saun ja väga mõnus sauna eesruum / puhketuba, mis on varustatud korraliku helisüsteemi, kodukino ja erilise valguslahendusega, k.a. lakke paigaldatud led tähistaevaga. Sauna eesruumi juures ka kaks panipaika – üks avatava trepi all ning teine selle kõrval seina taga.
Antud tasapinnalt võimalik väljuda ka tagahoovi. Väga mugav lahendus, kui teha sauna ja peale seda suunduda hoovis olevasse kümblustünni. Sauna kerise kütmine on sauna eesruumist, mis võimaldab nautida ka elavat tuld läbi kerise klaasukse.

6 trepiastet ülespoole on mahuka garderoobiga magamistuba, kabinet ja maja peasissepääs esikuga, mis on samuti varustatud mahuka peegellükandustega garderoobkapiga.

5 trepiastet järgmisele tasapinnale on avar ja valgusküllane kõrge kaldlaega köök-elutuba (29m²), kust võimalus väljuda lõuna päikese suunale avanevale rõduterrassile (23,7m²).

Viimasele tasapinnale jääb suur magamistuba privaatse duširuumi ja wc-ga. Magamistoas peegellükandustega garderoob.

MATERJAL / TEHNILINE POOL
Telliskivimaja (30cm sein), väljapoolt soojustatud 100mm mineraalvillaga + tuuletõkkeplaat, välisfassaad laudisega. Laiendatud osa (tänavapoolne kahekorruseline osa) on ehitatud puitkarkassil, soojustatud 250mm mineraalvillaga + tuuletõkkeplaat. Sokkel on kaetud hüdroisolatsiooni ja 100-se EPS-iga, ümber maja tehtud vihmavee drenaaž. Poolkorruse vahelaed betoonist. Majas sundväljatõmbega ventilatsioon. Uus elektrisüsteem, torustik, mis paigaldati maja kapitaalsel renoveerimisel 2011.aastal. Hubaselt kodune siseviimistlus!

KÜTE
Maja suletud ja köetav pind on 117,3m². Kogu majas on vesipõrandaküte, mille kütab soojaks pelletkatel (1700-liitrise akumulatsioonipaagiga). Tarbe soe vesi on samuti selle süsteemi pealt. Keskmiselt on pelletit kulunud ca 1/2 euroaluse täit ühes kuus.

KOMMUNIKATSIOONID
Elekter 3x16A. Tsentraalne vesi ja kanalisatsioon. Hoovis ka oma puurkaev, mille vett on hea kasutada kastmiseks või kümblustünni täitmiseks. Telia sideteenus (optiline kaabel).

ENERGIAMÄRGIS : C (17.06.2011)

KRUNT
100% elamumaa, 1019 m².
Suure hoolega kujundatud ja hooldatud koduhoov. Sissesõiduosa on kaetud korralikult tänavakiviga, et mahuks mugavalt mitu autot parkima, samuti on tänavakiviga tehtud krundisisesed kõnniteed, maja ümbrus ja ka aiatagune tänavaäärne osa. Hoovis on viljakandvad õunapuud ja kirsid, põõsastest tikrid, mustad ja punased sõstrad ning loomulikult ka kasvuhoone.
Lastele mängumaja ja batuut. Krundi nurgas väliköök puukuuriga. Väliköögi klaasseina saab lükandklaasustega soovi korral avatuks teha.

SISUSTUS
See kena kodu müüakse kohtkinnitatud köögimööbli ja tehnikaga (külmik, pliit, ahi, kubu, nõudepesumasin), sisseehitatud garderoobid, vannitubade san.tehnika ja mööbel. Maja kinnitatud valgustid, aknakatted. Lahtine mööbel soovi korral eraldi kokkuleppega.

ASUKOHT
Mõnusalt palju rohelust ja rahulikkust Saue äärelinnas, Tammetõru tänaval. Lähim bussipeatus (Tõkke) jääb 280m kaugusele. Saue rongipeatuseni on 1,7km, mille lähedal on ka Saue Maxima ja Kaubakeskus. Saue Gümnaasium ja Muusikakool jäävad 2,2km kaugusele. Kalli-Kalli Lastehoid 900m. Saue Lasteaed Midrimaa (Koondise tn 23) jääb 2,8km kaugusele. Sarapiku terviserada 900m.

HELISTA ja tule tutvuma! Seda KODU peab lihtsalt ise vaatama tulema!

Võta maakleriga ühendust

Lauri Kolk

Vanemmaakler

 

Kinnisvaraalane vahendustegevus Harjumaal, Tallinnas, Saaremaal ja Muhumaal.

Staaž kinnisvaras: 15 aastat.

 

Kutseline kinnisvaramaakler, Kutsetunnistuse nr: 160767
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 71874

KINNISVARA VANEMMAAKLER TASE 6