Sissekolimiseks valmis uus suvila! Meri lähedal! Tamse küla, Muhu vald, Saare maakond

135 000€ 4 066.27€/m²
Kinnisvara tüüp: Maja
Pindala (m2)
33.2
Tube
2

Kinnistu kohta

  • Katastrinumber: 47801:001:0961
  • Krundi pind: 25 099 m2
  • Korrusel: 2
  • Maa sihtotstarve: Maatulundusmaa
  • Ehitusaasta: 2023

Kirjeldus

Super hea pakkumine sportlikule, merd armastavale ja mugavale inimesele, kes soovib saada kohe kasutamisvalmis suvekodu Muhu saarele!

Linnulennult vaid 700m kaugusel merest on ootamas väga hea tolmuvaba juurdepääsuga uus liimpuit suvemaja koos suure krundiga, mille osas on kehtestatud detailplaneering. Ning seda kõike Rene Buschi Tennisetalu vahetusläheduses, kus on mitmed tenniseväljakud, merevaatega jalgpalliväljak, korvpalliplats ja palju muud põnevat!

SUVILA
88mm liimpuitmaja, profiilplekk-katusega, 3-kordsed plastikpakettaknad. Maja I korruse pind 19,9m² + katusealune magala, põrandapinnaga 13,3m², kokku 33,2m² kasutatavat pinda. Maja ees ja kahe külje peal valgustatud terrass. Loomulikult kümblustünn.
Maja on sisustatud kõige vajalikuga, et tulla ja kohe nautida!
Kompaktne planeering on võimaldanud lahendada hoones köök-elutoa, duširuumi ja leiliruumi, katusealune on tehtud magalaks. Katusealuse keskel on kõrguseks 1,65m. Köögis on köögimööbel koos keraamilise pliidi, külmiku, kraanikausi ja soojaveeboileriga.

KRUNT / DETAILPLANEERING
Avarate vaadetega 2,5ha suurune krunt, mis piirneb külatee poolt sammaldunud kiviaia ja puudesaluga.
Kehtestatud detailplaneeringu järgi saab krundile ehitada ühe elumaja ja kuni kolm abihoonet (kolmest üks abihoone on valmis). Üksikelamu rajada kuni 2-korruseline, maksimaalse harja kõrgusega 9m maapinnast ja katusekaldega 35-45 kraadi.
Abihooned rajatakse eluhoonetest madalamad (kuni 6m harjakõrgusega). Väljavõte DP eskiisist lisatud kuulutuse piltidesse, DP materjalid on võimalik saata e-maili teel täpsemalt tutvumiseks.

KOMMUNIKATSIOONID
Puurkaev (20m sügav, suvilahoone ühendatud veevarutusega).
Elektriliitumine 3x16A (I osamakse tasutud, rajamine on Elektrilevi poolt töös, II osamakse arvestatud müügihinna sisse). Hetkel on paigaldatud päikesepaneel akupangaga, mis katab suvevajadused hoones ära.
Kanalisatsioon – võimalus rajada biopuhastiga imbsüsteem.

JUURDEPÄÄS
Krundini tuleb ja piirneb asfalteeritud avalikus kasutuse oleva juurdepääsuteega.

ASUKOHT
Krundilt mereni on linnulennult 700m, ca 1km kaugusele mööda teed jääb küla paadilauter, Oosaare ujumisranda 1,3km.
Lähim väike külapood asub 3km kaugusel, Kuivastu sadamasse 18,3km.
Liiva keskusesse 8,3km, kus on Muhu Põhikool, lasteaed, noortekeskus, raamatukogu, spordihall, perearstikeskus, suur COOP-i kauplus, uus kaasaegne büroohoone “Muhu Maja”, mitmed head söögikohad, Muhu turuplats, juuksur, iluteenindajad, pakiautomaadid (Omniva, SmartPost, Venipak ja DPD), Alexela tankla, Swedbank ja LHV pangaautomaadid.. Ühesõnaga kõik eluks vajalik on kohe mugavalt lähedal!
Suurepärane pakkumine sportlikule inimesele, kes soovib ühendada nii harmoonilise maakodu Muhumaal kui ka mitmekülgse sportimise võimalused oma maakodu lähedal, nimelt jääb Rene Buschi sporditalu ca 500m kaugusele suvemajast.

HELISTA ja broneeri kohtumine ägeda pakkumisega Muhu saarel!

Võta maakleriga ühendust

Lauri Kolk

Vanemmaakler

 

Kinnisvaraalane vahendustegevus Harjumaal, Tallinnas, Saaremaal ja Muhumaal.

Staaž kinnisvaras: 15 aastat.

 

Kutseline kinnisvaramaakler, Kutsetunnistuse nr: 160767
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 71874

KINNISVARA VANEMMAAKLER TASE 6