Idülliline kodu imelise õuealaga, VABA, Mullaaugu Lepiku küla, Muhu vald, Saare maakond

279 000€ 2 849.85€/m²
Kinnisvara tüüp: Maja
Pindala (m2)
97.9
Tube
4

Kinnistu kohta

  • Katastrinumber: 47801:004:0362
  • Krundi pind: 21 299 m2
  • Korrusel: 2
  • Rõdu pindala: 5,7 m2
  • Maa sihtotstarve: Elamumaa
  • Ehitusaasta: 1927

Kirjeldus

Müüa idülliline kodu hoolitsetud päikeseküllase kena õuealaga! Talukoht, mis pärineb juba 1880-ndatest.

HOONESTUS
Hoonete ansambli keskmeks on muidugi rookatusega 2-korruseline elumaja, mille kõrval uus eraldi saun-külalistemaja . Hajutatud on väikesed kuurid/abihooned, mida on loomulikult vaja nii küttepuude kui aiatööriistade jm hoiustamiseks.

ELUMAJA
Ehitisregistrijärgselt ehitatud 1928.aastal. Viimase suurema värskendusremondi läbinud 2016 aastal.
Elumajas on suletud netopinda 99,9m², reaalset kasutatavat põrandapinda on rohkem, II korruse ametlik viilualune pind algab 1,6m kõrguselt. Tegemist on kivimajaga (tuhaplokk), millel laudvooder fassaad, rookatus ja kvaliteetsed Viking Window puitpakettaknad (2-kordsed).
Maja esimesel korrusel avara planeeringuga köök-söögituba-elutuba, mille keskmeks väga hästi soojustsalvestav NunnaUuni kiviahi ning köögi poolel ka puupliit. Esimesel korrusel duširuum ja wc. Majasisene kelder, mis on suurepärane koht aiasaaduste hoiustamiseks. Keldri kohal rõduga magamistuba. Esik/trepihall teisele korrusele. Esiku osas suur mahukas garderoobkapp.
Teisel korrusel väga hubane katuseaknaga magamistuba ning vaheruum, mida saab nii magamistoana kui kodukontorina kasutada.
Maja ees katusealune terrass hommikukohvi jaoks.

Elumajas on kombineeritud küttelahendus : Elutoas NunnaUuni ahi, köögis puupliit. Mitsubishi õhksoojuspump. Lokaalne keskküte (ioonkatlalt), millelt on radiaatorküte elutoas ja teisel korrusel, samuti on sellelt süsteemilt vesipõrandaküte rõduga magamistoas ja esik-trepihallis. Ioonküttekatel on võimalik välja vahetada ka õhk-vesi küttesüsteemile, selleks on valmidus olemas. Soe vesi el.boileriga.

SAUNAMAJA
2021.aastal valminud liimpuitpalgist kvaliteetne saun-külalistemaja, mille ees lõuna poole avanev terrass.
Saun on 40,3m² ehitusaluse pinnaga ning 33,6m² suletud netopinnaga. Hoone koosseisus on mõnusalt suur ja avar puhkeruum, duširuum ja leiliruum. Puuküttega keris, kütmine puhkeruumist. Saunamajas on Mitsubishi õhksoojuspump ning elektriline põrandaküte pesuruumis.. Soe vesi el.boileriga. Viking Window puitpakettaknad (3-kordsed).

ABIHOONED
Krundile on viis alla 20m² suurust abihoonet, küll küttepuude, aiatööriistade ja kõige muu hoiustamiseks.

KOMMUNIKATSIOONID
Elekter 3x20A (elektrisüsteem renoveeritud), lokaalne kanalisatsioon (elumajal kinnine 6m3 mahuti, saunamajal kinnine 2m3 suurune mahuti). Oma puurkaev. Sideteenus õhu kaudu (Telia pakub üle õhu 5G internetti, mille maksimum kiirused on 500Mbit/s alla ja 100Mbit/s üles).

KRUNT
2,13ha 100% elamumaa. Täiesti mõnusalt suur kinnistu, mille koosseisus on nii männimetsa, hoolitsetud õueala nii peenramaade, viljapuude kui iluaiandusega. Hoonestus on ka päikese suunas õigesti rajatud, ikka avatud lõuna päikese poole. Taastatud on üksjagu vanu looklevaid kiviaedu. Kindlasti väga mõnus kodu lastega perele, kus neil on palju ruumi ringi joosta ja mängida!

ASUKOHT
Muhu saare keskusesse, Liivale, vaid 3,5km!
Liival on Muhu Põhikool, lasteaed, noortekeskus, raamatukogu, spordihall, perearstikeskus, uus suur COOP-i kauplus, uus kaasaegne büroohoone “Muhu Maja”, mitmed head söögikohad, Muhu turuplats, juuksur, iluteenindajad, pakiautomaadid (Omniva, SmartPost ja DPD), Alexela tankla, Swedbank ka LHV pangaautomaadid.. Ühesõnaga kõik eluks vajalik on kohe mugavalt lähedal!
Kuivastu sadamasse 14km.

HELISTA ja tule osta KODU, kus on siiani aastaringselt sees elatud ja igapäevaselt oma kodu eest hoolitsetud. Osta ja hakka aga nautima!

Võta maakleriga ühendust

Lauri Kolk

Vanemmaakler

 

Kinnisvaraalane vahendustegevus Harjumaal, Tallinnas, Saaremaal ja Muhumaal.

Staaž kinnisvaras: 15 aastat.

 

Kutseline kinnisvaramaakler, Kutsetunnistuse nr: 160767
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 71874

KINNISVARA VANEMMAAKLER TASE 6