Pakkumised

Võta meiega ühendust, koos leiame parimad tulemused Sinu kinnisvara küsimustele!

Teenused

KINNISVARAALANE VAHENDUS- JA ARENDUSTEGEVUS PEAMISELT TALLINNAS, HARJU- JA SAAREMAAL, KUID KA MUJAL EESTIS. KÕIK MIS PUUDUTAB KINNISVARA JA SOOVID ABI, VÕTA MEIEGA ÜHENDUST!

Konsultatsioon

Selgitame välja kliendi vajadustest ja soovidest lähtuvad maksimaalsed ja parimad tulemused. Kliendi jaoks keeruline küsimus võib osutuda väga lihtsasti lahendatavaks, sest meie tunneme oma ala seadusandlust ja valdkonda! Pöördu julgesti oma küsimustega meie poole!

Hindamine

Pakume abi hindamisaktide tellimisel, meil on pikaajalised head koostööpartnerid, kelle tehtud hindamisi aktsepteerivad kõik pangad ning meie kaudu saate reeglina selle kiiremini, kui ise küsida.

Müük & Turundus

Tegeleme objekti aktiivse müügiga algusest lõpuni! Meie kuulutused on kõigis Eesti suuremates kinnisvaraportaalides, lisaks teeme otsepakkumisi oma kliendivõrgustikus ning reklaamkampaaniaid sotsiaalmeedias, saavutamaks kiireima tulemuse müüjale. Meie põhitööks on kinnisvaraga tegelemine, usalda sellega toimetamine professionaalidele!

Paberimajandus

Tutvume ja analüüsime enne müüki võtmist iga objekti taustinfo ära, et vältida hilisemaid takerdumisi eduka müügi vormistamisel. Vajadusel aitame puuduliku dokumentatsiooni kordategemisel. Korrektsed tehingud = rahulolevad kliendid!

Meie Maaklerid

Adrem Kinnisvaras töötavad kogemustega maaklerid, kes pakuvad kliendisõbralikku ja kvaliteetset maaklerteenust! Võta meiega ühendust, koos leiame parimad tulemused Sinu kinnisvara küsimustele!
Kinnisvaramaakler

Tagasiside

Mida kliendid Adremist arvavad?
E. Kangro

Tänu Laurile sain enda maja müüdud palju kõrgema hinna eest kui esialgu oleks uskunud. Suur aitäh!!!…

M. Vaher

Adrem Kinnisvara meeskond aitas mul läbi mõelda vajalikud otsused ning tänu neile sain väga hea pakkumise enda unelmate kodule.

Soovid
Müüa või Üürida
Enda Kinnisvara?
Võta Ühendust