Väga kaunis kohas, Karujärveni kõigest 30m, Vesiroosi Karujärve, Saaremaa vald, Saare maakond

100 000€ 111.11€/m²
Kinnisvara tüüp: Maja
Tube
3
Magamistube
2

Kinnistu kohta

  • Katastrinumber: 30101:004:0116
  • Krundi pind: 900 m2
  • Elamispind: 81 m2
  • Maa sihtotstarve: Elamumaa

Kirjeldus

MÜÜA VÄGA HINNATUD PIIRKONNAS RENOVEERITUD ELAMU KOOS SAUNA JA ABIHOONEGA. KINNISTU ASUB AINULT 30 MEETRI KAUGUSEL KAUNIST KARUJÄRVEST!

Elumaja on ideaalne nii aastaringseks elamiseks kuid sobib ka hästi suvilaks! Elumajas on 3 tuba, köök, duširuum, wc, väike panipaik ja esik. Elamu ehitisealune pind on 81m2. Elamu seinad ja põrandad on soojustatud, paigaldatud uued aknad ja uksed, uued küttekolded, toad äsja värvitud. 100L veeboiler, veetoru on seotud küttekaabliga mis väldib talvel torustiku külmumise.

Kinnistul asub veel väga mõnusa avara lavaruumiga saunamaja, ehitatud on 2007a., ehitisealune pind on kokku 37,2m2. Lisaks veel väliköök/grillimiskoht koos puukuuriga.

Vee saab oma puurkaevust ja kanalisatsioon on lahendatud mahutiga 5m3, tööstusvool 3x16A.

Aastaringselt väga hea juurdepääs ja turvaline, naabruses asub avalik ujumisrand ja väike paadisadam. Juurdepääsu kinnistule tagab avalikus kasutuses olev tee. Bussipeatusest ca 200m.

Kui otsid privaatsust, ilusat loodust, järvele vaadet, kõrval asuvat seente rikast metsa, siis helista ja tule osta see kaunis kinnistu saarele! Ja muidugi vastavalt hooajale väga head kalal käimise võimalused.

TULGE KINDLASTI TUTVUMA, SELLISEID PAKKUMISI EI TULE TIHTI MÜÜKI!

Võta maakleriga ühendust

Allan Pajus

Kinnisvaramaakler

 

Kinnisvaraalane vahendustegevus Muhus, Saaremaal ja Harjumaal.

Staaž kinnisvaras: 23 aastat.