Väga heas korras, sissekolimiseks valmis, Raadiojaama tee 2 Ülejõe küla, Rae vald, Harju maakond

340 000€ 2 000.00€/m²
Kinnisvara tüüp: Maja
Pindala (m2)
170
Tube
5
Magamistube
4
Vannitube
2

Kinnistu kohta

  • Katastrinumber: 65301:011:0019
  • Korrusel: 2
  • Rõdu pindala: 12 m2
  • Maa sihtotstarve: Elamumaa
  • Ehitusaasta: 2010

Kirjeldus

Müüa hubane ja ilus kodu Ülejõel, Lagedi keskuse lähedal.
Tegemist on paarismajaga, kus piirid on paika pandud notariaalse kasutuskorra alusel.

Tallinnaga on väga kiire ja mugav ühendus. Ülemiste kaubanduskeskuse juurde jõudmiseks kulub vähem kui 15 minutit. Ühistranspordist on olemas rong, buss ja marsruuttakso.
Lagedil on oma Kool ja lasteaed, mänguväljak ja kauplus. Kergliiklustee, mis pakub jalutamise, jooksmise, jalgratta või rulluiskudega sõitmise ja kepikõnni harrastamise võimalusi. Ratsutamis – ja ujumisvõimalus, jõgi 50m.
Aktiivne kogukond ja väga mõnus elukeskkond.
Maja on põhjalikult renoveeritud umbes 12 aastat tagasi, on väga soe ja päikeseline.
Maja esimese korruse kandevkonstruktsiooni materjaliks on silikaattellis, millel vahtpolüsterool soojustust 100mm, viimistlusmaterjaliks krohv. Teise korruse kandevkonstruktsioon on puitkarkassil, soojustuseks vill ja tuuletõke, kattematerjaliks laudis. Katusekatteks on profiilplekk.
Küttesüsteemi soojusallikaks on mugav Panasonic õhk/vesi soojuspump, soojuskandjateks on esimesel korrusel põrandaküte koos radiaatoriga ja teisel korrusel radiaatorid.
Algselt oli puuküttel katel, kuid see asendati mugavuse pärast soojuspumbaga. Kulud küttele ja soojale veele mahuvad suvel 100€ sisse ja kõige külmemal talvekuul küündivad 300€ lähedale.
Niisketes ruumides on põrandaküte. Vesi ja kanal on tsentraalsed, teenust pakub Eleveso AS. Tarbevee boileri suuruseks on 400L.

Esimesel korrusel on tuulekoda, avar trepihall koos köögi, söögitoa ja elutoaga, lisaks üks magamistuba väikese garderoobiga ja saun koos duširuumiga, samuti katla- ja majapidamisruum ning wc.
Elutoast pääseb avarale betoneeritud ja kiviga kaetud terrassile, mille kohal on katuseks teise korruse suur rõdu.
Elutoas on ka suur ja ilus marmoriga dekoreeritud kamin. Eritellimusel sepistatud käepidemega betoonist trepp, tammepuidust astmetega. Seinad on viimistletud dekoratiivse graniitkiviga. Esikus põrandal marmorplaadid ja TANK-ist tellitud lükandustega mahukas garderoobikapp. Ülejäänud majas on naturaalne tammeparkett.
Teisel korrusel on kolm magamistuba, kahest pääs rõdule, lisaks avar, aknaga vannituba mille kõrval suur garderoobiruum. Garderoobiruumist pääseb pööningule, naabriga eraldab pööningut tulekindel vahesein.

Paigaldatud on lokaalne Paradox valvesüsteem. Tehnoruumis 2 tööstusvoolu pistikut. Kuna katuse kalle on lõuna suunas, siis ideaalne päikesepaneelide paigaldamiseks tulevikus.
Kinnistu on ümbritsetud 2m kõrguse unikaalse paekivi müüriga, mis tagab täieliku privaatsuse ja kaitseb ka tuule eest, kaunis jalg- ja autovärav . Hoovis 35m2 grillimaja koos kamina, pliidi- ja suitsuahjuga, lisaks armas laste mängumaja koos liivaskastiga.

Kasutusluba on taotlemisel, kõik kooskõlastused ja kinnitused peaksid olema vormistatud lähiajal!

Kui ma koheselt telefonile ei vasta, siis helistan teile tagasi esimesel võimalusel. Kindlasti saate päeva jooksul ka meilile vastuse ja helistada võite julgesti 7 päeval nädalas, oodatud on kõik mõistlikud ettepanekud.
Vajadusel aitan ja nõustan teid, jagan teiega oma 20-aastase kogemuse jooksul kogunenud teadmisi, seda tehingu vormistamisel, pangalaenu taotlemisel, samuti soovi korral ka teie olemasoleva kinnisvara müümisel.

Võta maakleriga ühendust

Ülle Reivart

Kinnisvaramaakler

 

Kinnisvaraalane vahendustegevus Harjumaal, Tallinnas ja Hiiumaal

Staaž kinnisvaras: 20 aastat.