Kohtu 7, Kuressaare, KATUSEKORTER Kuressaare, Saare maakond

160 000€ 1 307.19€/m²
Kinnisvara tüüp: Korter
Pindala (m2)
122.4
Tube
5

Kinnistu kohta

  • Katastrinumber: 34901:007:0083
  • Korrusel: 3/3
  • Rõdu pindala: 4 m2
  • Ehitusaasta: 1968

Kirjeldus

SAADAVAL VIIETOALINE KORTER KURESSAARE SÜDAMES.
Korter on juba vaba ja võtmed saab kätte kohe peale tehingut.

Kui majaomanikuna muru niitmisest villand, või kui sul on suur pere, siis tule ja koli maja mõõtu korterisse, otse Kuressaare vanalinna, kus kõik vajalik on käe jala juures.

Kohtu tänava piirkond kogus kiiresti populaarsust Põhjasõja järel ja siis hakati siia kodusid rajama. Paarisaja aasta eest ehitati majadele veel tõeliselt toekad müürid, mis on ka antud hoone puhul säilinud. Maja renoveeriti põhjalikult 2004. aastal.

Korter on rõduga, kust avaneb ilus vaade vanalinnale. Elamispinnana on registris märgitud 122m2, tegelikku põrandapinda aga on ligi 150 ruutmeetrit põhjuseks kaldlaed mille alust pinda üldpinna hulka ei arvestata, kui seina kõrgus jääb alla 1,6m.
Korter on avara planeeringuga. Esik laieneb avaraks halliks, mis eraldab magamistoad ja elutoa.
Avatud planeeringuga köögis on kvaliteetne puitmööbel.
Korteris on kolm lisamugavust pakkuvat väikest panipaika, kuhu saab käepäraselt ladustada hetkel mittevajalikku kraami. Üks panipaik asub kohe köögi juures, teine on WC taga ja kolmandasse pääseb rõdult.
Korteris on eraldi WC ja elektrikerisega saun koos dušširuumiga.
Peamiseks kütteallikaks on väga hästi soojust salvestav, puiduküttega, topeltmüüriga ahi, mis kütab kiirelt elutoa, ühe magamistoa, esiku, lisaks on magamistubades seintel olemas elektriradiaatorid, millest külmal talvel on kasutust leidnud vaid kaks lastetoas asuvat. Kogu korteris on laudpõrandad ja puitaknad.

Asukoht on super, jalutuskäigu kaugusel on SPA-d ja kauplused, kõik teenindusasutused, koolid, lasteaiad, samuti arstiabi ja apteek. Kõik suveüritused tuuakse koju kätte.

Kui ma koheselt telefonile ei vasta, siis helistan teile tagasi esimesel võimalusel. Kindlasti saate päeva jooksul ka meilile vastuse.
Helistada võite julgesti 7 päeva nädalas, oodatud on kõik mõistlikud ettepanekud.

Vajadusel aitan ja nõustan teid, jagan teiega oma 20-aastase kogemuse jooksul kogunenud teadmisi, seda tehingu vormistamisel, pangalaenu taotlemisel, samuti soovi korral ka teie olemasoleva kinnisvara müümisel.

Võta maakleriga ühendust

Ülle Reivart

Kinnisvaramaakler

 

Kinnisvaraalane vahendustegevus Harjumaal, Tallinnas ja Hiiumaal

Staaž kinnisvaras: 20 aastat.