104,4m² terrassiga korralik kodu Tallinna lähedal, Kiia tee 30 Kiia küla, Saue vald, Harju maakond

289 900€ 1 723.54€/m²
Kinnisvara tüüp: Maja
Pindala (m2)
168.2
Tube
5
Magamistube
4
Vannitube
2

Kinnistu kohta

  • Katastrinumber: 72701:002:0787
  • Krundi pind: 1 527 m2
  • Elamispind: 158.3 m2
  • Korrusel: 2
  • Terassi pindala: 104.4 m2
  • Maa sihtotstarve: Elamumaa
  • Ehitusaasta: 2007

Kirjeldus

Müüa Tallinna linnalähedane korralik maja suure terrassi ja ilusa koduhooviga! Soodsad ülevalpidamiskulud!

MAJA
2007.a plaatvundamendile ehitatud 1,5-korruseline puitmaja. Maja välisseinad on soojustatud 250mm villaga (150+50+50) + tuuletõke, väljast kaetud laudfassaadiga, kiviprofiil plekk-katus. Siseseinad puitkarkassil, soojustatud kivivillaga ja tugevdatud OSB-ga, köögi seinas vineer. Kaldlagi soojustatud 300mm ja horisontaalne katusealune 400mm Paroc kivivillaga. Sundventilatsioon san.ruumides ja majapidamisruumis, eluruumide välisseintes loomuliku ventilatsiooni avad, 2-kordsed plastikpakett aknad, katuseakendeks 2-kordsed Velux puitpakett aknad. Majja 2 sissepääsu, peasissekäik eluruumidesse ja teine majapidamisruumi, mille kõrval katlaruum. Majas on BEAM kesktolmuimeja süsteem, väljatõmbed I ja II korrusel, köögimööbli all prügi/tolmuluuk.

PLANEERING
Esimesel korrusel erkeriga avar ja valgusküllane suurte akendega köök-elutuba, 1 magamistuba (18,5m²), suur vannituba, kuhu on planeeritud vann, dušš, 2 kraamikaussi (ruum ei ole seni kasutusele võetud olnud, paigaldada san.tehnika ja ongi kasutamisvalmis), wc on eraldi, majapidamisruum ning katlaruum. I korrusel on võimalik väljuda suurele terrassile nii köök-elutoast kui ka magamistoast.
Teisel korrusel kolm magamistuba (13; 15,3 ja 14m²), trepihall ja duširuum-wc. Tubade suurused on arvestatud juriidilise pinnana viilualusest osast 1,6m kõrguselt mõõdetuna. Kuna viilualused osad on peaaegu maksimum võimalusel väljaehitatud, siis on ka põrandapinda rohkem. Valgusküllasust tagavad Velux katuseaknad.
Terrass : 104,4m², mis on maja kahe külje peal, osaliselt kaetud valgust läbilaskva katusealusega. Osaliselt on terrass ekstratugevdatud karkassil, et sinna saaks välibasseini panna (terrassil on olnud bassein 6500 liitriga).

Köök-elutoas ja koridoris, I korruse magamistoas, II korruse trepihallis ja ühes magamistoas uus naturaalne tammeparkett (2020.aastal paigaldatud). Siseviimistluse uuendused/värskendused 2019-2020. aastatel).

KÜTE
Maja peamine kütmine on lokaalse puidu keskküttekatlalt, millel on 2000-liitrine akumulatsioonipaak (tagavaraks küttekeha 6kW). Esimesel korrusel vesipõrandaküte (v.a. majapidamis- ja katlaruumis, majapidamisruumis radiaator), 3 erinevat elektrooniliselt reguleeritavat põrandaküttetsooni, teisel korrusel radiaatoriküte ja duširuum-wc-s reguleeritav vesipõrandaküte. I korruse vannitoas ka keskkütte pealt seinale kinnitatud käterätikuivati. Tarbe soe vesi keskkütte süsteemi kaudu, 200-liitrine kahesüsteemne boiler (keskküte + elekter 2,4kW). Elutuppa võimalik paigaldada ka kamin, kamina alus tugevdatud betoonvundamendiga. Küttele minev puidu kogus on olnud keskmiselt 12-15 ruumi aastas. Elektriarved läbi aasta keskmiselt 35-45 eur.

KOMMUNIKATSIOONID
Elekter 3x20A, tsentraalne vesi ja kanalisatsioon, Telia sideteenus, Forus signalisatsioon.
Maja ümber rajatud vihmaveedrenaaž. Kastmisvooliku ühendused on kahel pool maja ning tarbevoolu pistikud neljas erinevas asukohas maja ümber. Majasiseselt on suurt tähelepanu pööratud, et ruumid oleksid ka õhtustel aegadel võimalikult valgusküllased, seepärast on igale poole palju valgustite kaableid veetud. Samuti, et ei tekiks vajadust pikendusjuhtmete järgi, on igas ruumi palju seinakontakte paigaldatud.

HINNA SEES
2020.aastal paigaldatud uus kohtkinnitatud köögimööbel koos integreeritud Electrolux kodutehnikaga (küpsetusahi, induktsioonpliit, mis juhib automaatselt ka köögikubu selle kohal, nõudepesumasin). Esikus IKEA Stolmen garderoobsüsteem.
Majapidamisruumis sisseehitatud kapid, sahtlid, töötasapinnad, koos külmiku, pesumasina ja sügavkülmakirstuga. II korrusel duširuum-wc sisustus ja kahe magamistoa sisseehitatud garderoobkapi lahendused.

KRUNT
1527m² elamumaa, mõnusalt reljeefne krunt, tänu millele on olnud võimalik luua eri tasapindadel iluaeda. Krunt on piiratud erinevate ilupuude ja -põõsaste hekkidega. Maja ees ca 70m² suurune kiviparketiosa, mis on ääristatud kõrge elupuuhekiga ning ühendatud käiguteedega autoparklasse.

DOKUMENTATSIOON
Maja kasutusluba on vormistamisel, kogu selle saamiseks minev dokumentatsioon on esitatud.

VABASTAMINE
Hiljemalt 1 kuu peale notariaalse ostu-müügi tehingu vormistamist.

ENERGIAMÄRGIS : puudub

ASUKOHT
Kiia küla jääb umbes poole tee peale Tallinnast Keilasse sõites, mööda Paldiski maanteed. Tallinna kesklinnast 19km ning linna piirist ja Keilast ca 9km. Majast umbes 500m kaugusele jääb bussipeatus (Kindluse), mille kõrval on Kiia küla külaplats, spordi – ja mänguväljakud.

HELISTA, registreeri enda huvi kena koduga tutvumiseks ja saame kokku!

Võta maakleriga ühendust

Lauri Kolk

Vanemmaakler

 

Kinnisvaraalane vahendustegevus Harjumaal, Tallinnas, Saaremaal ja Muhumaal.

Staaž kinnisvaras: 15 aastat.

 

Kutseline kinnisvaramaakler, Kutsetunnistuse nr: 160767
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 71874

KINNISVARA VANEMMAAKLER TASE 6